Головна

prevnext

  • Портативний, зручний та точний рентгенофлуоресцентний аналізатор ідеально підходить для аналізу вторинної сировини, вирішення археологічних завдань, митного контролю, роботи на гірничорудному виробництві. Діапазон виявлення хімічних елементів – від 12Mg до 92U. Час безперервної роботи аналізатора від батареї – не менше 6 годин. Вага – 2,4 кг. Докладніше>>>
  • Expert-3L
    Рентгенофлуоресцентний аналізатор для лабораторного застосування. Опція підключення продувки детектора гелієм підвищує чутливість при аналізі легких елементів. Діапазон виявлення хімічних елементів – від 12Mg до 92U. Час виходу установки на робочий режим – не більше 5 хв. Метрологічне час вимірювань – 20 с.Докладніше>>>
  • EXPERT 4L
    Рентгенофлуоресцентний аналізатор для лабораторного застосування нового покоління. Аналізатор має збільшену камеру із великою площею вимірювального столу. Доступ до вимірювального обсягу автоматизовано за рахунок застосування електромеханічного приводу підйому кришки камери.Докладніше>>>
  • EXPERT Mobile P – модель сімейства експрес-аналізаторів EXPERT, оптимально адаптована для роботи у польових умовах.
    Ручний прецизійний рентгенофлуоресцентний експрес-аналізатор речовини. Докладніше>>>
Універсальність
За рахунок об’єднання модифікованого методу фундаментальних параметрів з єдиним емпіричним градуюванням кожного індивідуального пристрою у 1995 році вперше у світі було створено прилад нового класу – рентгенофлуоресцентний аналізатор.
Було виключено необхідність проведення градуювань користувачем. Всі можливі завдання експертизи та елементного аналізу будь-яких об’єктів виконуються на одному приладі.
Точність:
За рахунок єдиного емпіричного градуювання за стандартними зразками сплавів різних типів (магнієвих, алюмінієвих, мідно-нікелевих, титанових, сплавах дорогоцінних металів тощо) забезпечується калібрування аналізаторів від сотих часток відсотка до 99,9 % для будь-якого елемента від Mg до U .
В результаті аналізатори забезпечують метрологічно точні виміри зразків будь-якого складу.
Надійність:
Довготривала стабільність метрологічних характеристик досягнута за рахунок використання багаторівневих зворотних зв’язків: три петлі стабілізації – апаратна, програмно-апаратна та програмна.
Це гарантує відтворюваність результатів вимірювання протягом усього терміну експлуатації приладу. Користувач повністю звільнений від проведення будь-яких видів підбудов та рекалібрування.